Vymazání komínů Scancoat

Vymazání komínu Scancoat je systém používaný již dlouhou dobu ve Skandinávii,určený k renovaci starších zděných komínů, u kterých dochází k poškození vnitřní části a komín se tak stává netěsným. V důsledku toho může dojít k ohrožení osob a majetku spalinami nebo i k zahoření. Vymazání komínu Scancoat komín spolehlivě utěsní a prodlouží jeho životnost. Směsi Scancoat jsou určeny k opravám komínů ke kterým jsou připojeny spotřebiče na tuhá paliva.

Na renovaci tímto způsobem je poskytována záruka 10 let.

Přednostmi této renovace je rychlost a spolehlivost provedení a na rozdíl od jiných způsobů(např.frézování s následným vyvložkováním) i menší zásah do konstrukce komína,nižší prašnost,nedochází ke zmenšení průměru průduchu a v neposlední řadě podstatně nižší cena zhotovení.

Cena za 1 m je od 1560 Kč včetně DPH za průduch 120 x 120 mm.V ceně je prohlídka kamerou,renovace včetně opravy sopouchu,oprava vybíracích dvířek,všechny práce a materiál a výsledná revize spalinové cesty.V případě frézování a následného vložkování je renovace až o polovinu levnější při stejné trvanlivosti.